Date de contact - preturi mici furnizor & distribuitor Sonerg
Contact Sonerg
/
Produse
Date de contact

S.C. SONERG MONTAJ S.R.L.
Nr. in Reg. Com.: J40/21260/2004
Cod Fiscal: RO 17056138

Cod IBAN: RO46 RZBR 0000 0600 1302 9284
Banca: RAIFFEISEN BANK - AG.BABA NOVAC

 

REPREZENTANTI TEHNICI / COMERCIALI - VANZARI:

 

1. Ionela Manea: 0722.39.26.51; E-mail: ionela@sonerg.ro

 

2. ing. Alexandru Constantin: 0730.653.974; E-mail: constantin.alexandru@sonerg.ro

 

3. ec. Oana Punciu: 0733.000.523; E-mail:  oana.punciu@sonerg.ro

 

4. ing. Marian Nemteanu: 0723.540.447; E-mail: nemteanu@sonerg.ro

 

5. ing. Truica Ion: 0722.274.981;  E-mail:  truica.ion@gmail.com

 

6. ing. Dan Gavanescu: 0722.20.90.10; E-mail: dan@sonerg.ro

 

7. Aurelia Petre: 0730.653.975; E-mail: aurelia@sonerg.ro

 

8. Loredana Balus: 0725.369.739; E-mail: loredana.balus@sonerg.ro

 

9. Carmen Ungureanu: 0799 247 069  E-mail: carmen.ungureanu@sonerg.ro

 

10. ing./ec. Octavian Ardac: 0722.748.931; E-mail: office@sonerg.ro

 

BIROURI & SHOW-ROOM

Str. Doicesti, Nr. 14, cod postal 031654, Sector 3, Bucuresti.
Telefon: +4.021.324.04.43
Fax: +4.021.324.59.20

 

   Informatii stoc marfuri depozit:

Ionela Manea:  0722.392.651 E-mail: ionela@sonerg.ro

Nechita Valentin: 0723.360.540  E-mail: valentin.nechita@sonerg.ro

 

Compartiment Montaj: ing. Marin Nemteanu tel: 0723.540.447

                                      mst. Valentin Giurgea tel.0722.266.833

 

Contabilitate: Monica Dinca: 0728.853.263; E-mail: monica@sonerg.ro

Personal: Ivancu Domnica: 0723.148.002

 

DEPOZIT - Comuna Pantelimon
Strada Viilor nr. 60, cod postal 077145
Telefon Mobil: 0723.360.540 - Valentin Nechita

 

Administratori:

Dan Gavanescu; Octavian Ardac

 


Reclamatii si sesizari: office@sonerg.ro

 

 

Cauta pe site ...
Abonare la newsletter


Experienta de peste 12 ani in antrepriza / contractare lucrari complexe de amenajari Date de contact - preturi mici furnizor & distribuitor Sonerg.

Copyright © 2011 Sonerg Construct | Termeni si Conditii | Contact


Email Marketing & Newslettering