Contactează-ne

Produse

Pardoseli Gerflor Mocheta Linoleum Pardoseli Sportive Tapet Parchet Terase/decking Pardoseli din cauciuc Rasini Sintetice Adezivi Sape autonivelante Pardoseli suprainaltate Pardoseli Expo & Events Scule si echipamente Servicii montaj Montaj Promotii Produse noi

Destinatii

Sanatate Educatie Comercial | Retail Hotel | Restaurant Birouri | Administrativ Rezidential Industrial Sport Expozitii si Evenimente

Contactează-ne

S.C. SONERG MONTAJ S.R.L.
Nr. in Reg. Com.: J40/21260/2004
Cod Fiscal: RO 17056138

IBAN: RO46 RZBR 0000 0600 1302 9284
RAIFFEISEN BANK - AG. BABA NOVAC

BIROURI & SHOW-ROOM
Str. Doicesti, Nr. 14, cod postal 031654
Sector 3, Bucuresti
Telefon: +4.021.324.04.43
Fax: +4.021.324.59.20

ADMINISTRATORI:
Dan Gavanescu; Octavian Ardac
Reclamatii si sesizari: office@sonerg.ro

INFORMATII STOC MARFURI DEPOZIT:
Ionela Manea: 0722.392.651 E-mail: ionela@sonerg.ro
 
REPREZENTANTI TEHNICI / COMERCIALI - VANZARI:
1. Ionela Manea: 0722.39.26.51; E-mail: ionela@sonerg.ro
2. ing. Alexandru Constantin: 0730.653.974; E-mail: constantin.alexandru@sonerg.ro
3. ec. Oana Punciu: 0733.000.523; E-mail: oana.punciu@sonerg.ro
4. ing. Marian Nemteanu: 0723.540.447; E-mail: nemteanu@sonerg.ro
5. ing. Truica Ion: 0722.274.981; E-mail: truica.ion@gmail.com
6. ing. Dan Gavanescu: 0722.20.90.10; E-mail: dan@sonerg.ro
7. Aurelia Petre: 0730.653.975; E-mail: aurelia@sonerg.ro
8. Loredana Balus: 0721.751.718; E-mail: loredana.balus@sonerg.ro
9. Carmen Ungueanu; 0799.247.069 E-mail: carmen.ungureanu@sonerg.ro
10. ing./ec. Octavian Ardac: 0722.748.931; E-mail: office@sonerg.ro

CONTABILITATE: Monica Dinca: 0728.853.263; E-mail: monica@sonerg.ro

PERSONAL: Ivancu Domnica: 0723.148.002

DEPOZIT - COMUNA PANTELIMON
Strada Viilor nr. 60, cod postal 077145
Telefon : 0723.360.540 - Valentin Nechita E-mail:valentin.nechita@sonerg.ro

COMPARTIMENT MONTAJ:
ing. Marin Nemteanu tel: 0723.540.447 E-mail: nemteanu@sonerg.ro
                                                                                                                                                       
Giurgea Valentin: 0722.266.833 E-mail: vali@sonerg.ro