Contactează-ne

Produse

Pardoseli Gerflor Mocheta Underlay pentru mocheta Pardoseli Sportive Pardoseli din cauciuc Stergatoare profesionale Pardoseli suprainaltate Parchet triplustratificat Tapet decorativ Terase/decking Linoleum DLW-Gerflor Sape autonivelante F.Ball Adezivi F.Ball Pardoseli Expo & Events Rasini Sintetice Scule pentru montaj Servicii montaj pardoseli Promotii Produse noi

Destinatii

Sanatate Educatie Comercial | Retail Hotel | Restaurant Birouri | Administrativ Rezidential Industrial Sport Expozitii si Evenimente

Contactează-ne



S.C. SONERG MONTAJ S.R.L.
Nr. in Reg. Com.: J40/21260/2004
Cod Fiscal: RO 17056138

IBAN: RO46 RZBR 0000 0600 1302 9284
RAIFFEISEN BANK - AG. BABA NOVAC

BIROURI & SHOW-ROOM
Str. Doicesti, Nr. 14, cod postal 031654
Sector 3, Bucuresti
Telefon: +4.021.324.04.43
Fax: +4.021.324.59.20

ADMINISTRATORI:
Iulia Gavanescu; Octavian Ardac
Reclamatii si sesizari: office@sonerg.ro

INFORMATII STOC MARFURI DEPOZIT:
Iulia Gavanescu: 0733.000.524 E-mail: iulia@sonerg.ro
 
REPREZENTANTI TEHNICI / COMERCIALI - VANZARI: 
1. ing./ec. Octavian Ardac: 0722.748.931; E-mail: office@sonerg.ro
2. ing. Alexandru Constantin: 0730.653.974; E-mail: constantin.alexandru@sonerg.ro
3. ing. Marian Nemteanu: 0723.540.447; E-mail: nemteanu@sonerg.ro
4. ing. Truica Ion: 0722.274.981; E-mail: truica.ion@gmail.com
5. ec. Iulia Gavanescu: 0733.000.524; E-mail: iulia@sonerg.ro
6. ec. Marinela Mihalache: 0722.392.651; E-mail: marinela.mihalache@sonerg.ro
7. ing. Adrian Dobre: 0722.323.545; E-mail: adrian.dobre@sonerg.ro

CONTABILITATE:
ec. Andries Margareta: 0722.266.833; E-mail: margareta.andries@sonerg.ro

PERSONAL: Ivancu Domnica: 0723.148.002

DEPOZIT - COMUNA PANTELIMON
Strada Viilor nr. 60, cod postal 077145
Telefon : 0723.360.540 - Valentin Nechita E-mail:valentin.nechita@sonerg.ro

COMPARTIMENT MONTAJ:
ing. Marin Nemteanu tel: 0723.540.447 E-mail: nemteanu@sonerg.ro
ing. Truica Ion: 0722.274.981; E-mail: truica.ion@gmail.com