PM Holzer * 240 mp | Arc Edition - preturi mici furnizor & distribuitor Sonerg
Mocheta > Mocheta Hoteluri | Restaurante > PM Holzer * 240 mp | Arc Edition
PM Holzer , este o mocheta care s-a impus prin modelul unic pe care il ofera .O mocheta speciala care poate transforma o amenajare intr-un spatiu cald, comfortabil si placut!
Se poate instala peste sistem de incalzire prin pardoseala si are proprietati antialergice.
| Caracteristici tehnice | |
| Compozitie fir | 100%PA IMPREL |
| Incalzire prin pardoseala | este pretabil pentru sistem de incalzire prin pardoseala |
| Latime rola | 4m |
| Strat suport | Twinback |
| Inaltime fir | 4mm |
| Inaltime totala | 8mm |
| Greutate fir | 900g/mp |
| Greutate totala | 1.900gr/mp |
| Numar de noduri | 170.000 |
| Absorbtia fonica (db) | 24dB |
| Clasa de foc | Cfl-s1 |
| Clasificari | |
| Clasa de confort | 3*** |
| Clasa de trafic | 23 |
| Serviciu de taiere | NU are serviciu de taiere |
Discuta cu un consultantPM Holzer , este o mocheta care s-a impus prin modelul unic pe care il ofera .O mocheta speciala care poate transforma o amenajare intr-un spatiu cald, comfortabil si placut!
Se poate instala peste sistem de incalzire prin pardoseala si are proprietati antialergice.
PM Holzer * 240 mp | Arc Edition - preturi mici furnizor & distribuitor Sonerg
Documentatie PM Holzer * 240 mp | Arc Edition
Aboneaza-te la newsletter