Mocheta > Mocheta Hoteluri | Restaurante > Splendid | Arc Edition
O mocheta eleganta din colectia Textures, Spendid se distinge prin aspectul rezultat din combinatia intre culoarea de fond si linia de o culoare diferita, precum si din inaltimea alternanta a firelor. Un raport bun calitate pret si culori care se pot armoniza in camp cu arhitectura, tapetul, tesaturile. In conjunctie cu mocheta Spontini.

| Caracteristici tehnice | |
| Compozitia firelor | 100% PA |
| Greutatea firelor | 1.020 gr/mp |
| Grosimea totala | 8 mm |
| Inaltimea firelor | 5 mm |
| Latime rola | 4m |
| Numar noduri / mp | 221.000 noduri/mp |
| Tip suport | AB |
| Aspect fir | buclat structurat |
| Greutate totala | 2.060 gr/mp |
| Clasificari | |
| Absorbtia fonica (zgomotului la impact) | 26 dB |
| Clasa de confort | 3*** |
| Clasa trafic (en685) | 32 |
| Proprietati antistatice (en1815) | < 2kV |
| Rezistenta la foc (en13501-1) | Cfl - s1 |
| Tip de trafic | intensiv |
| Recomandare montaj | |
| Cu underlay si grippere | da |
| Dubla lipire pe underlay | da |
| Lipire pe strat suport | da |
Discuta cu un consultant
Fisa
tehnica Splendid | Arc Edition
Instructiuni Splendid | Arc Edition
Instructiuni
2 Splendid | Arc Edition
O mocheta eleganta din colectia Textures, Spendid se distinge prin aspectul rezultat din combinatia intre culoarea de fond si linia de o culoare diferita, precum si din inaltimea alternanta a firelor. Un raport bun calitate pret si culori care se pot armoniza in camp cu arhitectura, tapetul, tesaturile. In conjunctie cu mocheta Spontini.

Spontini | Arc Edition
Inspirat din textura scoartei de copac, acest design induce o nota aparte conceptului amenajarii - n..

Aboneaza-te la newsletter