Pardoseli Gerflor > Placi si dale vinilice - LVT > Creation 55 Rigid Acoustic Lock
Placi si dale vinilice LVT, rigide (parchet vinilic) cu aspect ultrarealistic de lemn (sipca, dusumea) sau mineral (piatra, granit, marmura), cu un suport acustic ce conduce la o absorbtie fonica pana la 18 dB. Varianta de parchet vinilic ce poate fi utilizata si in spatii umede (bai).

.
.
| Caracteristici tehnice | |
| Ambalare / pachet (mp) | 8 placi / 1,73 mp | 5 placi / 1,71 mp | 4 dale /1,67 mp |
| Dimensiune dala/lamela (l x l) | 177 x 1219 | 225 X 1524 | 457 X 914 cm |
| Format | placi / plank-uri / dale |
| Greutate (gr/mp) | 9.480 gr/mp |
| Grosime strat uzura | 0,55 mm |
| Grosime totala (mm) | 6 mm |
| Clasificari | |
| Clasa de trafic | 33 - 42 |
| Rezistenta electrica | < 2 kV |
| Rezistenta la alunecare | R10 |
| Rezistenta la foc | Bfl-s1 |
| Performante | |
| Absorbtie fonica (db) | 18 DB |
| Amprentare reziduala | < 0,1 mm |
| Grupa de uzura | T |
| Retentia culorilor | > 6 |
| Rezistenta la agenti chimici | OK |
| Rezistenta la uzura | < 2 mmc |
| Stabilitate dimensionala | < 0,015% |
| Tratament de suprafata | PUR+MATT |
Discuta cu un consultant
Documentatie Creation 55 Rigid Acoustic Lock
Documentatie
2 Creation 55 Rigid Acoustic Lock
Fisa
tehnica Creation 55 Rigid Acoustic Lock
Instructiuni Creation 55 Rigid Acoustic Lock
Instructiuni
2 Creation 55 Rigid Acoustic Lock
Placi si dale vinilice LVT, rigide (parchet vinilic) cu aspect ultrarealistic de lemn (sipca, dusumea) sau mineral (piatra, granit, marmura), cu un suport acustic ce conduce la o absorbtie fonica pana la 18 dB. Varianta de parchet vinilic ce poate fi utilizata si in spatii umede (bai).

.
.
Creation 70 Clic System
LVT - Luxury Vinil Tiles - dale si placi vinilice cu aspect realistic de lemn (parchet, dusumea) sau..
Dale LVT Saga ² new 2019
Dale LVT (Luxury Vinil Tiles) 50 x 50 cm cu montaj cu adeziv fixator (tackifier) , cu suport d..
Decor Skirting - plinta MDF
Plinta MDF cu print digital al modelului, special conceputa pentru gama Creation 70 si Creation 55 -..
Creation 55 Looselay
LVT - Luxury Vinil Tiles = placi vinilce (parchet vinilic) format 122,2 cm x 22,9 cm cu aspect lemn ..
Dale LVT Saga ² Connect new 2019
Dale LVT (Luxury Vinil Tiles) 701,3 x 701,3 mm cu montaj flotant, imbinare "coada de randunica..
Creation 30 Rigid Lock
Asa numit si "parchet vinilic" sunt placi sau dale vinilice LVT (Luxury Vinil Tiles), rigide avand a..






Aboneaza-te la newsletter