Pardoseli Gerflor > Safydoor
Solutia inovatoare pentru protectia copiilor la inchiderea si deschiderea usilor. Forma speciala a burdufului flexibil impiedica degetele copiilor sa intre in fanta dintre tocul usii si usa .
Imbunatateste siguranta in locatiile frecventate de copiii prescolari .
**Montajul poate fi executat de echipele Sonerg Montaj .
| Caracteristici tehnice | |
| Greutate | 1.47 kg/ml |
| Grosime (mm) | 2mm |
| Inaltime | 1.40 m |
| Material | Elastomer |
| Suprafata suport | neteda |
| Clasa de foc | M2 |
| Descriere: | |
| Latime latura protectie: | 170mm /70mm |
| Culori: | 4 culori |
Discuta cu un consultantSolutia inovatoare pentru protectia copiilor la inchiderea si deschiderea usilor. Forma speciala a burdufului flexibil impiedica degetele copiilor sa intre in fanta dintre tocul usii si usa .
Imbunatateste siguranta in locatiile frecventate de copiii prescolari .
**Montajul poate fi executat de echipele Sonerg Montaj .
Documentatie Safydoor
Aboneaza-te la newsletter