Pardoseli Gerflor > Underlay LVT-Low Grab
Varianta de underlay pentru sistemul click ,este solutia ideala pentru montajul placilor si dalelor LVT.
Avantaje :
-Instalarea este rapida , curata si simpla .
-Timpul de pregatire a podelei sunt reduse semnificativ
-Este usor de utilizat .
| Caracteristici tehnice | |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 15.00kg |
| Grosime (mm) | 1.50 |
| Incalzire prin pardoseala | Este pretabil pentru sistemul de incalzire prin pardoseala |
| Latime rola | 1.00m |
| Lungime | 10.00m |
| Rata de transfer termic (tog) | 0.1 togs |
| Rezistenta la foc | Bfl-s1 |
| Greutate (gr / mp) | 1500 |
| Absorbtia fonica (db) | 17dB |
Varianta de underlay pentru sistemul click ,este solutia ideala pentru montajul placilor si dalelor LVT.
Avantaje :
-Instalarea este rapida , curata si simpla .
-Timpul de pregatire a podelei sunt reduse semnificativ
-Este usor de utilizat .
Creation 55 Clic
Placi si dale vinilice cu aspect ultrarealistic de lemn (parchet vinilic) sau mineral (piatra, grani..
Underlay LVT-Dry Back
Underlay Dry Back-LVT. Varianta de underlay prin lipire permanenta pentru LVT ,este solutia ideala p..
Underlay LVT -Multi Fit
Underlay LVT-Multi Fit Avantaje :-cresterea confortului si imbunatatirea reducerii zgomotului ;..
Creation 30 Clic
Pentru uz rezidential, Gerflor a dezvoltat gama Creation 30 - placi si dale LVT cu aspect ultrareali..
Discuta cu un consultant
Fisa
tehnica Underlay LVT-Low Grab 



Aboneaza-te la newsletter